«Осень 2024»

Конспект урока по казахскому языку на тему менің мектебім

Сабақтың тақырыбы:

Менің мектебім

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Ауызекі сөйлеу тілдерін дамыта отырып жазба сауаттылығын жаттықтыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: мектеп білім беретін мекеме екенін айта алады

Оқушылардың басым бөлігі: мектеп туралы әңгіме, диалог құрай алады

Кейбір оқушылар: мектеп туралы толық мәлімет бере алады

Тілдік мақсат:

Негізгі сөздер мен тіркестер: мектеп, білім ордасы, есептік сан есім, күшейтпелі шырай

Алдыңғы оқу:

Мектеп

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс -әрекеті

Басталуы

Оқушылармен амандасу. Сабақтың басталуына жақсы көңіл-күй қалыптастыру.

Үй жұмысын тексеру.

(смайлик беру арқылы бағалау)

Оқушылар суреттер бойынша жұп және топ құрады

Дыбыстап оқиды

«Мектеп-ана» тақпағын жатқа айтады.

«Жақсы мінез» дегеніміз не? Сипаттама береді

Оқулық

Ортасы

Сергіту сәті

Өткен сабақпен байланыстырып суреттер көмегімен жаңа сабақ тақырыбын ашу

  1. Фонетикалық талдау жасату қатесіз жасаған оқушыға смайлик беру
  1. «Менің мектебім» кестесі бойынша тапсырмалар орындату
  1. Кесте бойынша диалог құрату

2-тапсырма 148 бет

Өткен сабақ не туралы екенін, суреттерде не бейнеленгенін айтады

Сабақтын тақырыбы мен мақсатын ашады

білім сөзіне фонетикалық талдау 2 оқушы тақтаға,қалғандары дәптерлерінде жасайды

(Өздік жұмыс) сұрақтарға жауап жазады

(жұптық жұмыс) диалог құрастырады

Мәтінді оқып, Қанша? Неше? сұрақтарына жауап беретін сөздері бар сөйлемдерді көшіріп, астын сызады. Күшейтпелі шырайда тұрған сын есімді анықтайды

Суреттер топтамасы

Оқулық

Сабақтың тақырыбы:

Менің мектебім

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Ауызекі сөйлеу тілдерін дамыта отырып жазба сауаттылығын жаттықтыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: мектеп білім беретін мекеме екенін айта алады

Оқушылардың басым бөлігі: мектеп туралы әңгіме, диалог құрай алады

Кейбір оқушылар: мектеп туралы толық мәлімет бере алады

Тілдік мақсат:

Негізгі сөздер мен тіркестер: мектеп, білім ордасы, есептік сан есім, күшейтпелі шырай

Алдыңғы оқу:

Мектеп

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс -әрекеті

Басталуы

Оқушылармен амандасу. Сабақтың басталуына жақсы көңіл-күй қалыптастыру.

Үй жұмысын тексеру.

(смайлик беру арқылы бағалау)

Оқушылар суреттер бойынша жұп және топ құрады

Дыбыстап оқиды

«Мектеп-ана» тақпағын жатқа айтады.

«Жақсы мінез» дегеніміз не? Сипаттама береді

Оқулық

Ортасы

Сергіту сәті

Өткен сабақпен байланыстырып суреттер көмегімен жаңа сабақ тақырыбын ашу

  1. Фонетикалық талдау жасату қатесіз жасаған оқушыға смайлик беру
  1. «Менің мектебім» кестесі бойынша тапсырмалар орындату
  1. Кесте бойынша диалог құрату

2-тапсырма 148 бет

Өткен сабақ не туралы екенін, суреттерде не бейнеленгенін айтады

Сабақтын тақырыбы мен мақсатын ашады

білім сөзіне фонетикалық талдау 2 оқушы тақтаға,қалғандары дәптерлерінде жасайды

(Өздік жұмыс) сұрақтарға жауап жазады

(жұптық жұмыс) диалог құрастырады

Мәтінді оқып, Қанша? Неше? сұрақтарына жауап беретін сөздері бар сөйлемдерді көшіріп, астын сызады. Күшейтпелі шырайда тұрған сын есімді анықтайды

Суреттер топтамасы

Оқулық

Олимпиады: Музыка 1 - 9 классы

Содержимое разработки

Сабақ: қазақ тілі

Мектеп: Екіаша орта мектебі

күні: 28.02.6017

Мұғалімнің есімі: Жаканаева Б.А

сынып: 5-6в

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Менің мектебім

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Ауызекі сөйлеу тілдерін дамыта отырып жазба сауаттылығын жаттықтыру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: мектеп білім беретін мекеме екенін айта алады

Оқушылардың басым бөлігі: мектеп туралы әңгіме, диалог құрай алады

Кейбір оқушылар: мектеп туралы толық мәлімет бере алады

Тілдік мақсат:

Негізгі сөздер мен тіркестер: мектеп, білім ордасы, есептік сан есім, күшейтпелі шырай

Алдыңғы оқу:

Мектеп

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар

Мұғалімнің іс- әрекеті

Оқушының іс -әрекеті


Басталуы


Оқушылармен амандасу. Сабақтың басталуына жақсы көңіл-күй қалыптастыру.

Үй жұмысын тексеру.

(смайлик беру арқылы бағалау)

Оқушылар суреттер бойынша жұп және топ құрады

Дыбыстап оқиды

«Мектеп-ана» тақпағын жатқа айтады.

«Жақсы мінез» дегеніміз не? Сипаттама береді

Оқулық

Ортасы















Сергіту сәті

Өткен сабақпен байланыстырып суреттер көмегімен жаңа сабақ тақырыбын ашу



  1. Фонетикалық талдау жасату қатесіз жасаған оқушыға смайлик беру


  1. «Менің мектебім» кестесі бойынша тапсырмалар орындату


  1. Кесте бойынша диалог құрату


2-тапсырма 148 бет


Өткен сабақ не туралы екенін, суреттерде не бейнеленгенін айтады

Сабақтын тақырыбы мен мақсатын ашады

білім сөзіне фонетикалық талдау 2 оқушы тақтаға,қалғандары дәптерлерінде жасайды

(Өздік жұмыс) сұрақтарға жауап жазады



(жұптық жұмыс) диалог құрастырады

Мәтінді оқып, Қанша? Неше? сұрақтарына жауап беретін сөздері бар сөйлемдерді көшіріп, астын сызады. Күшейтпелі шырайда тұрған сын есімді анықтайды

Суреттер топтамасы















Оқулық

Аяқталуы


«Болашақ мектеп» суретін салғызу

Критерийлер:

  1. Ірге тасы қаланған (фундамент)

  2. Заманауи

  3. Ауласы бар

Дескриптор:

  1. Мектептің ірге тасы орнықты (бар)

  2. Заман талабына сай

  1. Ауласы қоршалған, абаттандырылған

(топтық жұмыс) Критерийлерді ұстанып болашақтағы мектеп суретін салады

Өз жұмыстарын қорғайды Бір бірін «СЕНДВИЧ» әдісімен бағалайды

А 3, фломастерлер

Рефлексия

Сабақ барысында не ұнады? сұрағын қоямын

Стикерге сабақта қатты ұнаған сәтті жазады

Стикер

Үйге тапсырма

148 бет 4-тапсырма





Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работы



Получите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки


Серия олимпиад «Осень 2024»



Комплекты учителю



Качественные видеоуроки, тесты и практикумы для вашей удобной работы

Подробнее

Вебинары для учителей



Бесплатное участие и возможность получить свидетельство об участии в вебинаре.


Подробнее