Ф-УЧ-22
Қарағанды «Bolashaq» жоғарғы колледжі
Карагандинский высший колледж «Bolashaq»
Сабақ жоспары /Поурочный план
___________Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер жүйесі______
(сабақ тақырыбы/ тема занятия)
Модуль /пән атауы _Математикалық есеп шығару практикумы__________
Наименование модуля /дисциплины
Дайындаған педагог _Жакыпбаева Г.Е._______
Подготовил педагог
2020жылғы "24" _желтоқсан_
"__"____________ 20_ года
1.Жалпы мәліметтер/Общие сведения
Курс, оқу жылы, топ __МТ-18-1_
Курс, группы
Сабақ типі/ Тип занятия: тәжірибелік
2. Мақсаты/Цель: көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер жүйесін шешеді;
Міндеттері/задачи:
- көрсеткіштік теңдеулер жүйесін шешу;
-логарифмдік теңдеулер жүйесін шешу;
2.1 Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі/ Перечень профессиональных умений, которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия
- көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер жүйесін шығаруды меңгереді;
3. Сабақты жабдықтау/ Оснащение занятия:
3.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер/ Учебно-методическое оснащение, справочная литература: Практикум по элементарной математике. Алгебра. Тригонометрия.,В.Н.Литвиненко., А.Г.Мордкович., 1991г.
3.2 Техникалық құралдар, материалдар/ Техническое оснащение, материалы: персоналды компьютер, вебинарға пдф форматтағы презентация.
4. Сабақтың барысы/ Ход занятия:
І. Білім жаңғырту:
1) қандай теңдеулер көрсеткіштік деп аталады?
2) көрсеткіштік теңдеулердің шығару тәсілдері?
3) логарифмдік теңдеулердің қандай шығару тәсілдерін білесіңдер?
ІІ. Көрсеткіштік және логарифмдік теңдеулер мен теңсіздіктер жүйесі.
Мысал1,
Жауабы:
Мысал2, , мүшелеп көбейтеміз:
Мүшелеп бөлеміз:
Жауабы: (2; 1).
Мысал3,
Жауабы: ( ).
Бекіту тапсырмалары:
№854.
№856.
№859.
№864.
Рефлексия:
1) бүгінгі тақырыптан жақсы түсінген тұстарым;
2) түсініксіздеу болған тұстары;
3) түсініксіздеу болған тұстарын жетілдіру үшін не істеуге болады;
4) меңгерілген тақырыпты қолдана аламын.
Үй тапсырмасы:
№861.
№853.