Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
Мектеп: | Шаған ЖОББМ КММ | |
Бөлім: |
| |
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) | Мукташева А.А. | |
Күні: | 10.11.2021 | |
Сынып: 11ә | Қатысушылар саны: 12 | Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Мен жастарға сенемін | |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 11.3.6.1 - әртүрлі тақырып бойынша көркемдегіш құралдарды ұтымды қолданып, шығармашылық жұмыстар (өлең, әңгіме, естелік, шығарма) ұсына білу
| |
Сабақтың мақсаты | Әр түрлі тақырып бойынша көркемдегіш құралдарды ұтымды қолдана отырып, шығармашылық жұмыстарды жаза алады |
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
| Оқушылармен амандасу сыныпты түгендеймін. Шаттық шеңбері: «Ыстық лебіз» Шеңберге жиналып, бір-біріне жылы лебіз айтады. 1-топ Білімділер 2-топ Өнерлілер Жаңа сабақтың тақырыбымен, оқу мақсатымен, бағалау критерийлерімен таныстырамын Графикалық органайзер Жастар 1.өнерлі, қайратты, білімді, патриот, еңбекқор, ақылды,білімді М.Жұмабаевтың Мен жастарға сенемін өлеңі Сұрақ-жауап 1.Бұл өлең кім туралы айтылған? 2. М.Жұмабаев жастарды неге теңейді? 3. М.Жұмабаев кімге сенім артады? 4. «Мен жастарға сенемін» өлеңі арқылы не айтқысы келді? Өлең мәтіні бойынша естеріңде қалған 10 сөзді атаңыздар Топтық жұмыс Екі шеңбер бірінің ішіне бірі. Ішкі шеңберге оқушылар тақырыпқа қатысты сұрақты талқылайды,ал сыртқы шеңбер оларды тыңдайды? Ішкі шеңбер -автор жастарды неге теңеген? -еліміздің болашағы кімдер? -қазіргі жастар қандай? Сыртқы шеңбер -бұл өлеңде автор кімдерге сенім артады? -бүгінгі күннің жастары қандай? -қазіргі жастарға ұқсағыңыз келеді ме?
Жұптық жұмыс 1-топ Қазақ елінің мәртебесін көтеріп жүрген жастарды білесіңдер ме? Фишбоун әдісі 2-топ Қазақстанның дарынды жастары SWOT әдісі Еліміздің болашағы жастар тақырыбына әңгіме,шығарма жазу | Оқушылар шеңберге тұрып өз лебіздерін айтады
|
|
|
|
|
|
|
|