Сабақ: Кел, қайталайық! | Мектеп: Ақтүбек орта мектебі
| |||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің есімі: Демеубаева Еркежан Сайлауовна
| |||||||||||||||||
СЫНЫП: 1 сынып | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны:
| ||||||||||||||||
Сабаққа негізделген оқу мақсаты(мақсаттары) | Тыңдалым: Мұғалімнің көмегімен өтілген материалдың кім/не туралы екенін түсіну. Оқылым: Мұғалімнің көмегімен суреттер бойынша қарапайым сұрақтар ("кім? не? қандай? қанша?") қою. Жазылым: Мұғалімнің көмегімен оқыған немесе тыңдаған тыңдау, көру материалдары бойынша заттардың таныс атауларын жазу. | |||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | |||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Тілдік мақсат
| Оқушылар:
| |||||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||||
Жоспар-ланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар |
Ресурстар | ||||||||||||||||
Басталуы
| Ұйымдастыру кезеңі
«Жыл мезгілдері» суреті бойынша Кіріспе: "Миға шабуыл" 1. Оқулықпен жұмыс: (жаңа сөздерге байланысты суреттер көрсету, түсіндіру) Ұшақ-самолет Сұр-серый Жұлдыз-звезда | стикерлер
суреттер
| ||||||||||||||||
Ортасы
| 1 тапсырма Суретке қара, тыңда, қайтала. ТКО (жеке жұмыс) Сурет бойынша жұмыс: - суретте кімдер, нелер бейнеленген? - қандай әріптерді білесің? - көктем қандай?
2 тапсырма Тыңда, қайтала Сергіту сәті: Бейнеролик "Аю" Мұғалімнің қимыл-әрекеттерін қайталау арқылы орындайды.
Тапсырма Деңгейлік тапсырмалар (жеке жұмыс дәптерде орындайды)
1 деңгей Мәтінді түсініп оқы, таныс емес сөздерді тап. 2 деңгей Жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрастыр жаз 3 деңгей Ә әрпінен басталатын сөздер жазу
| Алма суреттері
| ||||||||||||||||
Аяқталуы | Кері байланыс «Светофор» әдісі -
|
| ||||||||||||||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
суретте көрсетілген сөздерді көрсету
қима қағаздары бар сөздерді ұсыну
Мектеп тақырыбына қатысты суреттер ұсыну
|
бас бармақты жоғары не төмен көрсету арқылы
Мен білемін Мен білдім Мен білгім келеді
| АКТ - есте сақтау қабілеті дамиды Құндылықтардағы байланыс - мектепке деген құрмет сезімі оянады, мектеп құралдарын ұқыпты ұстауға үйренеді. Пәнаралық байланыс: орыс тілі - мектеп тақырыбына қатысты сөздерді аударады.
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
|
Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысбы болды(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды(оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|