ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Сабақжоспары
САБАҚ: | Мектеп № 49 орта КММ | |||||||||||||||
Күні:02.05.16 ж. | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||
СЫНЫП: 1 сынып | Қатысқандар: | Қатыспағандар: | ||||||||||||||
Оқу мақсаттары | 1.1.1.2 Отбасындағы өзге мүшелерге қатысты өзінің туыстық байланыстар жүйесіндегі орнын анықтау | |||||||||||||||
Бағалау критериилері:
| Ойлау деңгейлері: Білу Түсіну Қолдану | |||||||||||||||
Тілдік мақсат:
| Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Отбасы-семья-family, әке- отец-father, ана-мама-mather, ата-дедушка-grandfather, әже-бабушка- grandmather, әпке-сестра-sister, аға-брат-brother. | |||||||||||||||
Талқылауға арналған сұрақтар:
| ||||||||||||||||
Не себепті ..... деп ойлайсың?
| ||||||||||||||||
ишара: | ||||||||||||||||
Алдыңғы оқу: |
| |||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||
Жоспарланған уақыт есебі | Жоспарланған жаттығу түрлері (төмендегі жазбаларды өзіңіз жоспарлаған жаттығу түрлерімен ауыстырыңыз) | Ресурс-тар | Дерек-көздер | |||||||||||||
Басы | Шаттық шеңбері: «Жылы лебіз» тілектер айтқызу. Топқа бөлу іні, әпке, қарындас | | | |||||||||||||
Ортасы | Тапсырмалар: «Миға шабуыл» «Дастархан басында» суретпен жумыс «Алма ағашы» ойыны сұрақтарға жауап беру. | | | |||||||||||||
Бағалау критериилері
| Дескриптор:
| | | |||||||||||||
Тапсырмалар: «Туыстық байланыс» тақырыбындағы мәтінімен жұмыс. | | | ||||||||||||||
Бағалау критериилері:
| Дескриптор:
| | | |||||||||||||
| Сергіту сәті: Үлкенге де «сіз» Кішігеде «сіз» Барлығын құрметтеп, Бас иеміз біз! | | | | ||||||||||||
| Тыңдалым
| | | |||||||||||||
| 1.Отбасы - шағын қоғам екенін туыстық қатынас туралы біледі. | 1. Отбасы шағын қоғам екенін айтады. 2. Отбасы бақыты мен өзара сыйластық туралы қорытынды жасайды. 3. «Менің бауырларым» тақырыбына сурет салу | | | ||||||||||||
Соңы | Бағалау
| Кері байланыс «Ыстық алау» Әр оқушы бір-біріне «Тілек шамын» беру арқылы өз жылы лебіздерін білдіреді | | | ||||||||||||
Қосымша мəліметтер оқулықтан тыс | ||||||||||||||||
| Саралау – оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? «туыстық қатынас» тақырыбына шағын әңгіме құрастыру.
| Бағалау – оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пəнаралық байланыс – Денсаулық жəне қауіпсіздік, АКТ-мен байланыс. Өзін-өзі тану, әдебиеттік оқу, жаратылыстану, орыс тілі, ағылшын тілі. Құндылықтармен байланыс (тəрбие элементі). Отбасында үлкенді сыйлауға, құрметтеуге тәрбиелеу. | |||||||||||||
| | | ||||||||||||||
Рефлексия Сабақтың мақсатымен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушыларне үйренді? Сабақ қалай өтті,қандай деңгейде өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмаларсəйкесболдыма?) Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім жəне неге? | Өз сабағыңызды талдау үшін осы бос орынды пайдаланыңыз. Сол жақта берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||||||||
Сабақтың мақсатымен оқу міндеттері орындалды. Бүгін оқушылар отбасы туралы толық мағлұмат алды. Сабақ оқушыларға қызықты, жақсы деңгейде өтті. Жоспарланған саралау жақсы іске асты. Тапсырмалар сәйкес болды. Уақытты тиімді пайдаландым.
|
Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз;
Бейнематериал.
«Мен бақытты баламын» тақырыбында сурет салу.
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалы тигізер еді?
1.Ойындар «Кім жылдам», «Кім тапқыр», электронды оқулықта берілген тапсырмалар, мақал-мәтел айтқызу.
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?
Топтық жұмыс;
1 – топ:Отбасы мүшелерін атауларына қарай орналастыру.
2 – топ: «Адасқан әріптер» ойыны
3-топ: «Өрмекші торы» әдісі, топтар бір-біріне сұрақ қояды.